Medarbejdere

Natasha Al-Hariri
Direktør

natasha@dfunk.dk / 29 90 51 51

Sarah Hviid Miller
Partnerskabs- og videnschef

sarah@dfunk.dk

Betty Tadesse
Projektleder, FællesSkaber

betty@dfunk.dk (på barsel)

Shubhdeep Singh Parwana
Projektleder, UDTALT

shubhdeep@dfunk.dk

Mirjam Trier Henten
Projektkonsulent, UDTALT

mirjam@dfunk.dk (på barsel)

Ida Hindbo
Projektleder, Fremtidsveje

ida@dfunk.dk

Rajesh Holmen
Projektkonsulent, Fremtidsveje

rajesh@dfunk.dk

Nabila Taha
Projektleder, Lokale Fællesskaber

nabila@dfunk.dk

Anne-Sophie Høj
Kommunikationsansvarlig

annesophie@dfunk.dk

Annie Stenderup
Projektkonsulent, Lokale Fællesskaber

annie@dfunk.dk

Frederik Wiberg
Administrativ assistent

frederik@dfunk.dk

Caroline Ipsen
Projektmedarbejder, UDTALT

caroline@dfunk.dk

Edith Lorentzen
Projektmedarbejder, UDTALT

edith@dfunk.dk

Katrine Hauberg Petersen
Projektmedarbejder, Fremtidsveje

katrine@dfunk.dk

Emma Stender
Projektmedarbejder, Lokale Fællesskaber

emma.s@dfunk.dk

Sofie Hjorth
Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

sofieh@dfunk.dk

Mads Sørensen
Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

mads@dfunk.dk

Frida Nielsen
Praktikant, Fundraising

frida@dfunk.dk

Hassanen Weli
Praktikant, UDTALT

hassanen@dfunk.dk

Emilie Skov
Praktikant, Lokale Fællesskaber

emilie@dfunk.dk

X