Medarbejdere

Natasha Al-Hariri
Direktør

natasha@dfunk.dk / 29 90 51 51

Claus Pedersen
Økonomikonsulent

claus@dfunk.dk

Kathrine Holm
Administrativ assistent

kathrine.holm@dfunk.dk

Anne-Sophie Høj
Kommunikationsansvarlig

annesophie@dfunk.dk

Betty Tadesse
Projektleder, FællesSkaber

betty@dfunk.dk

Cheyenne Pratt
Projektleder, Lokale Fællesskaber

cheyenne@dfunk.dk

Lærke Blom Madsen
Projektleder, UDTALT

lærke@dfunk.dk

Ida Hindbo
Projektleder, FremtidsBygger

ida.h@dfunk.dk

Sofie Ingvorsen Dall
Projektleder, FremtidsBygger (på barsel)

sofie@dfunk.dk (På barsel)

Sarah Hviid Miller
Fundraiser

sarah@dfunk.dk

Anas Kababo
Projektkonsulent, UDTALT

anas@dfunk.dk

Annie Stenderup
Projektkonsulent, Lokale Fællesskaber

annie@dfunk.dk

Katrine Hauberg Petersen
Projektmedarbejder, Fremtidsbygger

katrine@dfunk.dk

Mette Nielsen
Projektmedarbejder, UDTALT

mette@dfunk.dk

Srisutha Sarma Ganesasarma
Projektmedarbejder, FremtidsBygger

sarma@dfunk.dk

Stine Bakmand
Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

stine@dfunk.dk / 28 10 01 65 (ons-fre kl. 09.30-12.00)

Matthias Grandjean
Praktikant, UDTALT

matthias@dfunk.dk

Clara Fikile Ravn
Praktikant, UDTALT

fikile@dfunk.dk

Sidsel Frida Andersen
Praktikant, FremtidsBygger

sidsel@dfunk.dk

Anja Vind
Praktikant, Fundraising

anja@dfunk.dk

Nikita Seppo Dzegle
Praktikant, Fundraising

nikita@dfunk.dk

Samara Maya Fog
Praktikant, Lokale Fællesskaber

samara@dfunk.dk

Caroline Ipsen
Praktikant, Lokale Fællesskaber Aarhus

caroline@dfunk.dk

X