Medarbejdere

Natasha Al-Hariri
Direktør

natasha@dfunk.dk / 29 90 51 51

Sarah Hviid Miller
Partnerskabs- og videnschef

sarah@dfunk.dk

Claus Pedersen
Økonomikonsulent

claus@dfunk.dk

Anne-Sophie Høj
Kommunikationsansvarlig

annesophie@dfunk.dk

Betty Tadesse (På barsel)
Projektleder, FællesSkaber

betty@dfunk.dk

Lærke Blom Madsen
Projektleder, UDTALT

laerke@dfunk.dk

Mirjam Trier Henten
Projektkonsulent, UDTALT

mirjam@dfunk.dk

Sofie Ingvorsen Dall
Projektleder, FremtidsBygger (på barsel)

sofie@dfunk.dk (På barsel)

Ida Hindbo
Projektleder, FremtidsBygger

ida.h@dfunk.dk

Nabila Taha
Projektleder, Lokale Fællesskaber

nabila@dfunk.dk

Annie Stenderup
Projektkonsulent, Lokale Fællesskaber

annie@dfunk.dk

Frederik Wiberg
Administrativ assistent

frederik@dfunk.dk

Caroline Ipsen
Projektmedarbejder, UDTALT

caroline@dfunk.dk

Emma Stender
Projektmedarbejder, Lokale Fællesskaber

emma.s@dfunk.dk

Aallaa Awad
Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

aallaa@dfunk.dk

Sofie Hjorth
Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

sofieh@dfunk.dk

Sofie Bergen
Praktikant, Kommunikation

bergen@dfunk.dk

Sandra Fröberg
Praktikant, Fællesskaber

sandra@dfunk.dk

Edith Lorentzen
Praktikant, UDTALT

edith@dfunk.dk

Simone Turkmani-Kofoed
Praktikant, UDTALT

simone@dfunk.dk

Minou Eyermann
Praktikant, Lokale Fællesskaber Aarhus

minou@dfunk.dk

Emma Skaarup Olesen
Praktikant, Lokale Fællesskaber

emma.o@dfunk.dk

Monika Ulrich
Praktikant, Fundraising

monika@dfunk.dk

Anne Bommersholdt
Praktikant, Fundraising

anne@dfunk.dk

X