Medarbejdere

 

 

Natasha Al-Hariri

Direktør

 

natasha.al-hariri@dfunk.dk

tlf. 29 90 51 51

 

Sara

Fundraisingchef  

 

 

Claus Pedersen

Økonomikonsulent 

 

claus.pedersen@dfunk.dk

Tlf ??? 

 

 

Anne Sofie Elkjær Rasmussen

Visuel Kommunikationsdesigner 

 

annesofie.rasmussen@dfunk.dk

 

  

 

Helena Baungaard-Sørensen 

Administrativ medarbejder

 

helena.baungaard@dfunk.dk

 

 

PROJEKTLEDER

Mikala Due-Christensen

 

Projekt: FællesSkaber  

mikala.due@dfunk.dk

tlf. 23 36 17 88

 

 

Sofie Ingvorsen Dall

Projektleder

 

Projekt: FremtidsBygger 

sofie.ingvorsen.dall@dfunk.dk

 

 

 

PROJEKTKONSULENT 

Betty Tadesse

 

Projekt: FællesSkaber

betty.tadesse@dfunk.dk

 

 

PROJEKTLEDER 

Cheyenne Pratt

 

Projekt: Lokale aktiviteter

cheyenne.pratt@dfunk.dk

 

  

PRAKTIKANT, FællesSkaber

Hibaq Ibrahim Muhudin

 

hibaq.muhudin@dfunk.dk

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Emilie Helene Holm

 

Projekt: Spørg DFUNK

tlf. 28100165 (man-tors kl. 9.30 - 12.00)

emilie.holm@dfunk.dk 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Victoria Thorsen

 

Projekt: Spørg DFUNK

tlf. 28100165 (man-tors kl. 9.30 - 12.00)

victoria.thorsen@dfunk.dk 

 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Mirjam Trier Henten

 

Projekter: FællesSkaber og Skaberiet 

mirjam.henten@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Ida Hindbo

 

Projekt: FremtidsBygger 

ida.hindbo@dfunk.dk

 

 

EKSTERN KONSULENT

Khaled Ksibe

 

Projekt: FremtidsBygger 

khaled.ksibe@dfunk.dk

 

 

 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, IT og administration 

Amal Qasim

 

amal.qasim@dfunk.dk

 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, regnskab og admin. 

Mette Fink Kjærgaard

 

mette.fink@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, Aarhus

Annie Stenderup

 

annie.stenderup@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, Aarhus

Katrine Hauberg Petersen 

 

katrine.hauberg.petersen@dfunk.dk

 

PROJEKTMEDARBJEDER 

Julie Hartung

 

 

PRAKTIKANT, Kommunikation 

Rasmus Butzbach

 

rasmus.butzbach.andersen@dfunk.dk

 

 

PRAKTIKANT, Lokale aktiviteter  

Emma Stender

 

emma.stender@dfunk.dk

 

PRAKTIKANT, Lokale aktiviteter  

Mette Nielsen

 

mette.nielsen@dfunk.dk