Medarbejdere

 

 

SEKRETARIATSLEDER

Nicholas Farr

 

nicholas.farr@dfunk.dk

tlf. 25883520

 

 

UDVIKLINGSKONSULENT

Lars Feldvoss

 

lars.feldvoss@dfunk.dk

tlf. 60299450

 

 

PR-KONSULENT OG PROJEKTLEDER

Lærke Blom Madsen

 

Projekter: Flygtninge Fortæller og Outreach

laerke.madsen@dfunk.dk

tlf. 22408899

 

 

PROJEKTLEDER

Sofie Ingvorsen Dall

 

Projekt: FremtidsBygger 

sofie.ingvorsen.dall@dfunk.dk

 

 

ØKONOMIKONSULENT

Henrik Schmidt

 

henrik.schmidt@dfunk.dk

 

 

PROJEKTLEDER

Mikala Due-Christensen

 

Projekt: FællesSkaber  

mikala.due@dfunk.dk

tlf. 23361788

 

 

VISUEL KOMMUNIKATIONSDESIGNER 

Anne Sofie Elkjær Rasmussen

 

annesofie.rasmussen@dfunk.dk

 

 

 

KONSULENT 

Betty Tadesse

 

Projekt: FællesSkaber

betty.tadesse@dfunk.dk

 

 

PROJEKTLEDER 

Cheyenne Pratt

 

cheyenne.pratt@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Emilie Helene Holm

 

Projekt: Spørg DFUNK

tlf. 28100165 (man-tors kl. 9.30 - 12.00)

emilie.holm@dfunk.dk 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Victoria Thorsen

 

Projekt: Spørg DFUNK

tlf. 28100165 (man-tors kl. 9.30 - 12.00)

victoria.thorsen@dfunk.dk 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Naomi Tekeste

 

Projekt: FremtidsBygger 

naomi.tekeste@dfunk.dk

 

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Abdullah Sakka

 

Projekt: Ung-til-ung 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Ida Esmarch Pedersen

 

Projekt: FællesSkaber  

ida.esmarch@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Naiha Khiljee

 

Projekt: Flygtninge Fortæller 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, IT

Amal Qasim

 

amal.qasim@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, IT og admin. 

Fatih Yüksel

 

fatih.yuksel@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, IT og admin.

Mette Fink Kjærgaard

 

mette.fink@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Mirjam Trier Henten

 

Projekter: FællesSkaber og Skaberiet 

mirjam.henten@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER

Ida Hindbo

 

Projekt: FremtidsBygger 

ida.hindbo@dfunk.dk

 

 

PROJEKTLEDER, kampagner 

Frix Rode

  


 

PROJEKTMEDARBEJDER, Aarhus

Annie Stenderup

 

annie.stenderup@dfunk.dk

 

 

PROJEKTMEDARBEJDER, Aarhus

Katrine Hauberg Petersen 

 

katrine.hauberg.petersen@dfunk.dk

 

 

 

PRAKTIKANT

Julie Hartung

 

Projekt: FællesSkaber

 

PRAKTIKANT

Bjørg Rasmussen

  

bjorg.rasmussen@dfunk.dk

 

 

PRAKTIKANT  

Lærke Lyager Brønholt

 

Projekter: Ung-til-ung og Ung Asyl

laerke.lyager.bronholt@dfunk.dk


 

 

PRAKTIKANT  

Anne Fabricius

 

Projekter: Ung-til-ung og Ung Asyl

anne.fabricius@dfunk.dk